Kontakty:

Patrik Macko

0948 366 766

info@topzavlahy.sk


Dušan Macko

0904 722 298

info@topzavlahy.sk


Vyžiadajte si cenovú ponuku


Rozprašovací postrekovač Pro-Spray

Úvod Články

Postrekovače Pro-Spray


rozprašovací postrekovač Pro-Spray

Telo rozprašovacích postrekovačov je vyrobené z velmi tvrdého ABS plastu, a preto môže tento postrekovač pracovať v oblasti vysokotlakových hodnôt. Poskytuje výnimočné úspory vody a súčasne vysokú životnosť. K postrekovačom je k dispozícii celá rada nastavitelných trysiek. 

Viečko postrekovača s tesnením obsahuje viac závitov ako býva zvykom u iných typov kôli bezpečnosti a nárazovým vstupným tlakom. Je odlné proti UV žiareniu čím sa predlžuje jeho životnosť. Pri tlaku nad 0,7 bar nedochádza k žiadnemu vedlajšiemu výtoku vody okolo výsuvníka. Pri týchto postrekovačoch je možné doplniť spätný ventli ktorý zabraňuje vytekaniu vody v prevýšení až do 3m.

Vysokú odolnosť má postrekovač aj preto, že má rebrovanie ako na viečku tak aj na tele posterkovača. Preto sa dá bez poškodenia postrekovača po ňom prejsť záhradnou kosačkou ale aj inou ťažšou záhradnou technikou.


Postrekovače Pro-Spray predstavujú špičku v kategórii rozprašovacích postrekovačov a vďaka svojim vlastnostiam sú vhodné ako pre záhrady rodinných domov, tak aj pre verejné plochy.


Parametre


Pracovný tlak :  1,0 - 4,8 bar

Dostrek:           0,6 - 5,8 m

Spotreba vody:  0,6 - 18,6 l/minRegulácia dostrekurozprašovací postrekovač Pro-Spray

 

K regulácii dostreku použite regulačná skrutka umiestnený na hornej ploche trysky. Skrátenie dĺžky dostreku sa robí doťahovaním skrutky v smere hodinových ručičiek. Skrátenie dostreku je možné o max 25%.


Copyright 2015 - 2024 © Topzávlahy - Automatická závlaha a zavlažovanie trávnika